Logo Agroland
WŁOCHY

TRANSPORT DO WŁOCH

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w dostawach na terenie Europy Północnej, ale również Południowej – realizujemy m.in. zlecenia na transport do Włoch. Wśród najczęściej eksportowanych w tym kierunku towarów należą m.in. wyroby spożywcze, tytoniowe czy urządzenia elektryczne. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji przewozów dotyczących zarówno ładunków konwencjonalnych, jak i specjalistycznych, np. pasz czy towarów ponadgabarytowych. W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naszej oferty zachęcamy do kontaktu! Stworzymy ofertę dokładnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Na południe Europy wyruszamy także m.in. w ramach transportu do Francji i Hiszpanii.

SPEDYCJA I TRANSPORT DO WŁOCH.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do zapewnienia klientom odpowiedniego pojazdu i doświadczonego kierowcy. Oferujemy również usługi spedycyjne, w ramach których bierzemy na siebie odpowiedzialność za kompleksową organizację transportu towarów do Francji i Hiszpanii. Od wielu lat wspieramy polskich przedsiębiorców, oferując usługi transportowe do Włoch i innych regionów, zarówno w Europie, jak i na całym świecie. Zlecenia realizujemy kompleksowo. Nasz zespół współtworzą specjaliści w zakresie spedycji, którzy dobiorą odpowiedni środek transportu oraz optymalną trasę jego przejazdu, a także zajmą się wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Jesteśmy profesjonalistami – dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół realizowanego zlecenia, by cały proces przebiegał sprawnie i terminowo

Jakie są zalety transportu samochodowego?

Największą zaletą usług transportu samochodowego, jakie świadczy nasza firma, jest ich elastyczność. Dzięki rozbudowanej sieci dróg i autostrad możemy dotrzeć do niemal każdego miejsca na kontynencie, co sprawia, że transport drogowy jest dostępny dla szerokiego grona dostawców. Umożliwia także szybkie przemieszczanie się towarów i dostarczenie ich bezpośrednio do klienta. Ponadto transport drogowy jest intermodalny – doskonale integruje się z innymi gałęziami transportu, takimi jak kolejowy, lotniczy czy morski. Dzięki temu możliwe jest zaplanowanie efektywnego łańcucha dostaw, który łączy różne środki transportu w celu zoptymalizowania kosztów i czasu realizacji. Oznacza to, że towary przewożone koleją czy statkami możemy dostarczyć do klienta za pomocą transportu samochodowego.

Zachęcamy do sprawdzenia wysokiej jakości usług naszej firmy! W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!ii.
Dzięki temu mogą Państwo w pełni skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu, pozostawiając kwestię dostaw specjalistom.
Realizujemy zarówno transport całopojazdowy, jak i drobnicowy. Mogą Państwo także liczyć na nasz profesjonalizm i doświadczenie w kwestii przewozu ładunków specjalistycznych. Zachęcamy do kontaktu!
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram