Logo Agroland
BAŁKANY

Transport na Bałkany

Transport do krajów bałkańskich jest kolejnym prężnie rozwijającym się obszarem naszej działalności. Od wielu lat działamy w branży przewozowej, proponując klientom nowe kierunki eksportu i importu towarów. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani kierowcy oraz specjaliści w dziedzinie spedycji. Dzięki wieloletniej znajomości rynku oraz ciągłemu doskonaleniu umiejętności jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu bezpieczeństwo ładunku i terminowość transportu na Bałkany. Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów wyposażonych w system GPS oraz monitoring, dzięki któremu doskonale wiemy, na jakim etapie realizacji znajduje się zlecenie.
Drogą transportu dominującą w trakcie realizacji zleceń przewozu towarów na Bałkany jest ląd. Transport drogowy wykorzystujemy w około 99% przypadków umów obejmujących ten obszar Europy. W całej naszej działalności nie ograniczamy się jednak wyłącznie do przewozu ciężarowego. Oferujemy m.in. transport kolejowy do Turcji i innych odległych obszarów.

Przewozy całopojazdowe, częściowe i drobnicowe na Bałkany

Oferujemy samochodowe przewozy całopojazdowe, częściowe i drobnicowe na Bałkany. Przewozy całopojazdowe polegają na transporcie ładunku zajmującego całą przestrzeń naczepy. Wyróżniają się szybkością realizacji, gdyż ładunek jest przewożony bez konieczności przeładunku i oczekiwania na innych klientów. W przypadku przewozów częściowych i drobnicowych mamy do czynienia z transportem ładunków o mniejszych gabarytach i masie, które nie wypełniają całej przestrzeni naczepy. Przewozy te wymagają konsolidacji ładunków od różnych usługodawców. Oznacza to, że musimy zaplanować trasę uwzględniającą zarówno punkty załadunku, jak i rozładunku poszczególnych ładunków. Tego typu transport na Bałkany wiąże się zatem z większą elastycznością, ale również z koniecznością dostosowania się do potrzeb wielu klientów.

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY NA BAŁKANY

Flota naszych pojazdów przystosowana jest do przewozu różnego typu towarów, również tych niekonwencjonalnych. W czasie wielu lat naszej działalności wielokrotnie podejmowaliśmy się realizacji najbardziej nietypowych zleceń. Zajmujemy się m.in. przewozem odpadów, pasz czy ładunków wymagających monitorowania w systemie SENT. Wśród proponowanych przez nas usług znajdą Państwo także transport ładunków ponadgabarytowych na Bałkany. Tego rodzaju zlecenia wymagają szczególnego przygotowania, a nierzadko także pilotażu. Jesteśmy w stanie kompleksowo zająć się całym procesem – opracować trasę i warunki przebiegu przewozu, zorganizować wszystkie niezbędne pozwolenia, zająć się pilotażem w czasie przejazdu. Zachęcamy do współpracy!
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram