Logo Agroland

USŁUGI MAGAZYNOWANIA

checkbox zielony
SKŁADOWANIE KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWE
checkbox zielony
LOKALIZACJA GDYNIA, ŁÓDŹ, MAŁASZEWICZE ORAZ PORTY GDYNI I GDAŃSKA
checkbox zielony
OBSŁUGA ŁADUNKÓW CELNYCH I OBJĘTYCH MONITOROWANIEM
O USŁUDZE
Usługi składowania oferujemy od początku działalności firmy, czyli od 1990 roku. Początkowo były one związane z realizacją usług transportu i stanowiły jego część. Dzisiaj przejmujemy od klientów również zadania związane z zarządzaniem magazynowym. W magazynach dokonujemy formowania i rozformowywania kontenerów. Przeładowujemy też elementy nietypowe, ciężkie. Wykonujemy usługi konsolidacji i dekonsolidacji ładunków.
LOKALIZACJA USŁUGI
Obsługa towarów odbywa się w magazynach czasowego składowania w Gdyni, Łodzi, Małaszewiczach oraz portach Gdyni i Gdańska.
PRZEZNACZENIE USŁUGI
Usługa magazynowania jest skierowana do wszystkich firm zarówno produkcyjnych jak i handlowych uczestniczących w wymianie handlowej dążących do optymalizacji kosztów logistycznych swych produktów.
ZALETY USŁUGI
– Racjonalizacja kosztów związanych z przeładunkiem i składowaniem towarów
– Koszty zmienne w zależności od zajętej powierzchni
– Szybkość reakcji na zwiększone zapotrzebowanie rynku
– Usługa „szyta na miarę” dopasowana do potrzeb klienta
– Kompleksowość usługi pozwalająca klientowi skupić się na swej głównej działalności
GWARANTUJEMY PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO PRZEWOŻONEGO ŁADUNKU, ELASTYCZNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ NASZYCH USŁUG.
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram