Logo Agroland
SKANDYNAWIA

TRANSPORT DO SKANDYNAWII

Rynek skandynawski staje się coraz chętniej wybieranym kierunkiem rozwoju polskich przedsiębiorstw. Wymagania dotyczące jakości wprowadzanych na niego produktów są wysokie, jednak polskie firmy są w stanie doskonale im sprostać. Świadczy o tym fakt, iż Skandynawia jest jednym z głównych partnerów biznesowych naszego kraju w obszarze eksportu towarów. Pomagamy przedsiębiorstwom rozwinąć skrzydła na rynkach zagranicznych. Transport do Skandynawii jest mocno zróżnicowany – przewozy do Finlandii i innych krajów Północnej Europy cieszą się dużym powodzeniem jako opłacalny kierunek rozwoju polskich firm z różnych branż.

DROBNICA DO SKANDYNAWII.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm. Zajmujemy się transportem całopojazdowym oraz przewozem drobnicy do Skandynawii. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dopasowując wszystkie elementy oferty do konkretnych potrzeb klienta. Przewóz drobnicy jest skomplikowanym logistycznie procesem, który wymaga uwzględnienia dużego rozproszenia zarówno nadawców, jak i odbiorców. Nad przebiegiem całego procesu czuwają specjaliści z zakresu spedycji charakteryzujący się wieloletnim doświadczeniem w branży. Mogą mieć Państwo pewność, że ładunek bezpiecznie i terminowo dotrze do wskazanego odbiorcy.

Drogowy transport specjalistyczny do krajów skandynawskich

Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby przedsiębiorców, którzy poszukują drogowego transportu specjalistycznego do Skandynawii. Tego typu transport obejmuje między innymi przewóz ładunków nietypowych, takich jak maszyny przemysłowe, konstrukcje stalowe czy elementy budowlane o dużych gabarytach i ciężarze. Wymaga odpowiedniej organizacji i znajomości infrastruktury drogowej. Nasza firma transportowa zapewnia elastyczność usług i gwarantuje szybkie dotarcie towarów do odbiorców. Dzięki dużym umiejętnościom kierowców i właściwemu wyposażeniu pojazdów jesteśmy przygotowani na zmienne warunki pogodowe panujące w tym regionie. Przewóz towarów ponadnormatywnych do krajów skandynawskich wymaga posiadania stosownych umów z promowymi przewoźnikami morskimi oraz znajomości lokalnych przepisów. Dlatego na bieżąco monitorujemy obowiązujące regulacje prawne i przepisy.


W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty transportu towarów zachęcamy do kontaktu.
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram