Logo Agroland
SZWECJA I NORWEGIA

TRANSPORT DO SZWECJI I NORWEGII

Rynki północne okazują się często obieranym przez przedsiębiorstwa kierunkiem eksportu. Transport do Szwecji i Norwegii obejmuje m.in. sprzęt elektromaszynowy, wyroby, hutnicze, przemysłu drzewnego, wyposażenia gospodarstwa domowego. Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie towarów w obszarze Europy Północnej. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo ładunku – każdy pojazd wchodzący w skład naszej floty wyposażony jest w monitoring oraz nadajnik GPS. Dzięki temu jesteśmy w stanie stale kontrolować jego lokalizację. Działamy rzetelnie i terminowo, by zapewnić Państwu usługi najwyższej jakości. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych i doświadczonych kierowców. Spedycją na tym kierunku zajmuje się natomiast zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Europa Północna nie jest jedynym obszarem naszej działalności. Oferujemy również m.in. transport na Bałkany

TRANSPORT DROBNICOWY DO SZWECJI I NORWEGII

Nasza firma wyróżnia się spośród konkurencji bardzo dobrze rozwiniętym systemem transportu drobnicowego do Szwecji i Norwegii. Mianem drobnicy określa się towary, które nie zapełniają całej dostępnej przestrzeni ładunkowej. Jest on niezbędny, gdy firma handlowa lub produkcyjna dopiero zaczyna dostarczać swoje produkty na nowe rynki lub realizuje zlecenia na mniejsze partie artykułów. Transport drobnicowy (LTL) jest chętnie wybierany również w przypadku dużego rozproszenia odbiorców towarów. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji transportu LTL, doskonale więc wiemy, w jaki sposób zaplanować całe przedsięwzięcie, by było ono jak najbardziej opłacalne.

Specjalistyczny transport drogowy do Szwecji i Norwegii

Jedną z wielu naszych usług jest specjalistyczny transport drogowy do Szwecji i Norwegii, który jest niezastąpiony przy przewozie niestandardowych towarów ze względu na gabaryty, właściwości czy przeznaczenie. Wykonujemy transport ponadnormatywny ładunków o wymiarach czy masie przekraczających dopuszczalne normy dla typowych środków transportu. Stosujemy specjalistyczne pojazdy i opracowujemy odpowiednie strategie przewozowe. Kolejną usługą jest transport towarów niebezpiecznych. Transportujemy nowoczesnymi pojazdami m.in. substancje chemiczne czy różnego typu odpady. Transport ten wymaga odpowiednich kwalifikacji, specjalistycznej wiedzy oraz umiejętności ze strony kierowcy i personelu odpowiedzialnego za przewóz.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą! Jesteśmy specjalistami w branży transportowej!
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram