O FIRMIE

O FIRMIE

Firma oferująca usługi w zakresie transportu drogowego, kolejowego, morskiego, a także spedycyjne.

AGROLAND świadczy usługi transportowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich: Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie. Stosujemy nowatorskie, odważne rozwiązania. Realizujemy transporty intermodalne.

Dzięki naszym rozwiązaniom gwarantującym pełne bezpieczeństwo, wspomagamy klientów w różnych procesach zwiazanych z przemieszczaniem towaru wprost od producenta do odbiorcy finalnego. Realizujemy transporty towarów w systemie door to door począwszy od małych wagowo przesyłek na ponadgabarytach kończąc. Dzięki skorzystaniu z naszych usług otrzymają Państwo zooptymalizowane rozwiązania na każdym etapie współpracy. AGROLAND gwarantuje najbardziej korzystną usługę zarówno pod względem czasu, jak i kosztu.

Spedycja Międzynarodowa AGROLAND sp. z o.o.

ul. Hutnicza 1
81-212 Gdynia
NIP: 586-010-25-47
REGON: 190175545
KRS : 0000187338 Sąd Rejonowy w Gdańsku
Kapitał zakładowy : 68000 pln
Tel. +48 58 66 05 100
E-mail : biuro(at)agroland.com.pl
O NAS

Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie.

AGROLAND

ul. Hutnicza 1

81-212 Gdynia

tel. (058) 66-05-100