Logo Agroland
FRANCJA I HISZPANIA

TRANSPORT DO FRANCJI I HISZPANII

Chcemy nieustannie poszerzać działalność naszej firmy, dlatego proponujemy Państwu różnorodne kierunki przewozu. Oferujemy m.in. transport do Francji i Hiszpanii – krajów będących jednymi z większych partnerów Polski w zakresie handlu zagranicznego. Dysponujemy wszystkim, co niezbędne do bezproblemowej realizacji zlecenia. Przewóz towarów do Francji i Hiszpanii, podobnie jak transport do Skandynawii, jest realizowany przy pomocy pojazdów ciężarowych. Posiadamy rozbudowaną flotę przystosowaną również do transportu ładunków ponadgabarytowych czy niebezpiecznych. Nasz zespól tworzą wykwalifikowani kierowcy posiadający wszelkie niezbędne uprawnienia i doświadczenie nawet w realizacji nietypowych, specjalistycznych zadań.

USŁUGI SPEDYCYJNE WE FRANCJI I HISZPANII.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do zapewnienia klientom odpowiedniego pojazdu i doświadczonego kierowcy. Oferujemy również usługi spedycyjne, w ramach których bierzemy na siebie odpowiedzialność za kompleksową organizację transportu towarów do Francji i Hiszpanii.

Dzięki temu mogą Państwo w pełni skupić się na prowadzeniu i rozwijaniu swojego biznesu, pozostawiając kwestię dostaw specjalistom.

Realizujemy zarówno transport całopojazdowy, jak i drobnicowy. Mogą Państwo także liczyć na nasz profesjonalizm i doświadczenie w kwestii przewozu ładunków specjalistycznych. Zachęcamy do kontaktu!

Transport door to door do Francji i Hiszpanii

Oferujemy także drogowy transport door to door do Francji i Hiszpanii. Jedną z największych zalet transportu w tej formule jest bezpieczeństwo przewożonego towaru. Przewoźnik odpowiada za cały proces transportu. Dzięki temu klienci mają pewność, że towar zostanie dostarczony w nienaruszonym stanie. Transport door to door pozwala na oszczędność czasu oraz zapewnia dużą elastyczność zarówno w zakresie terminów realizacji zleceń, jak i możliwości dostosowania usługi do potrzeb klienta. Ponadto usługa transportu door to door, jaką świadczy nasza firma, gwarantuje klientom komfort na każdym etapie realizacji zlecenia. Nie muszą oni martwić się o konieczność dostarczenia towaru do magazynu czy punktu załadunku, gdyż odbieramy go bezpośrednio z siedziby firmy.
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram