Logo Agroland
FINLANDIA

TRANSPORT DO FINLANDII

Nasza firma nieustannie prężnie się rozwija, poszerzając obszar swojej działalności. Zajmujemy się zarówno przewozami krajowymi, jak i zagranicznymi, np. do Europy Północnej. Obsługujemy m.in. umowy stałe i zlecenia jednorazowe dotyczące transportu do Finlandii. Nasz zespół tworzą doświadczeni, profesjonalni kierowcy oraz specjaliści z zakresu logistyki. Tak rozbudowany zespół pozwala nam zaproponować Państwu kompleksowe usługi, w ramach których zajmujemy się nie tylko samym przewozem towarów, ale także spedycją.

Wszystkie zlecenia realizujemy terminowo – to dla nas podstawa tworzenia profesjonalnej, uznanej marki transportowej. Bezpieczeństwo ładunku jest zagwarantowane. Zapewniamy bieżący monitoring usługi, a także możliwość śledzenia lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym. Cała nasza flota wyposażona jest w monitoring GPS. Oferujemy również ubezpieczenie do pełnej wartości towaru. Transport do Danii, Finlandii i innych krajów skandynawskich to tylko jeden z kierunków, jakie obsługujemy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY DO FINLANDII.

Możliwości naszej firmy są niezwykle szerokie. Jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej nietypowych zleceń, które stanowią dla nas wyczekiwane wyzwania. Oferujemy transport ładunków specjalistycznych do Finlandii. Mamy duże doświadczenie w zakresie przewożenia tego rodzaju towarów, dlatego doskonale wiemy, jak zrealizować zlecenie zarówno od strony formalnej, jak i technicznej. Przewozimy m.in. towary ponadgabarytowe, chłodzone oraz niebezpieczne.

Przewóz ładunków objętych monitorowaniem w systemie SENT do Finlandii

Specjalizujemy się także w przewozie ładunków objętych obowiązkowym monitorowaniem w systemie SENT do Finlandii. System ten wprowadzony został w celu zapewnienia bezpieczeństwa i kontroli przewozu towarów. SENT to elektroniczny system monitorowania przewozu towarów na terenie Polski, wprowadzony przez Krajową Administrację Skarbową. Jego głównym zadaniem jest kontrola przewozu towarów objętych monitorowaniem, czyli takich, które ze względu na swoje właściwości lub wartość mogą stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa, porządku publicznego lub środowiska. System umożliwia szybkie i efektywne śledzenie przemieszczania się ładunków i wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości. Zachęcamy do współpracy.
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram