Logo Agroland

TRANSPORT KOLEJOWY

O USŁUDZE
Obsługa operacyjna tej gałęzi transportu odbywa się w naszym oddziale w Małaszewiczach k/Terespola. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, znajomości rynku oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników gwarantujemy profesjonalny serwis.

Organizujemy przewozy przesyłek kontenerowych w eksporcie do Chin pociągiem. Dotyczy to zarówno przesyłek całokonterowych FCL, jak i drobnicowych LCL. Transit-time w relacji stacja-stacja wynosi ok. 15 dni w przypadku przesyłki FCL. Dokładny czas zależy też od miejsca finalnej dostawy – czy mieści się ono w zachodniej, środkowej, czy też wschodniej części Chin.

Tzw. “block-trains” odjeżdżają ze stacji w Małaszewiczach do stacji chińskich w Chengdu, Suzhou, Zhengzhou (Qingdao). Okazje załadowcze są 2 razy w tygodniu.

Przy przesyłce LCL transit-time w relacji drzwi – drzwi jest uzależniony od lokalizacji miejsc za- i rozładunku w Polsce i Chinach, a średnio wynosi 23-27 dni, nie licząc czasu niezbędnego na dokonanie odpraw celnych w obydwu krajach.

W Państwie Środka posiadamy sprawdzonego przez lata agenta, a konsolidacje przesyłek LCL dokonujemy w magazynach w: Łodzi i Gdyni.

Dostępne są kontenery: 20′ DV, 40′ DV oraz 40′ HC.

Ofertę mogą Państwo otrzymać po wysłaniu e-maila z zapytaniem na adres: i.glowczewska@agroland.com.pl lub a.szulc@agroland.com.pl.

Ponadto organizujemy wysyłki kolejowe kontenerów wraz z obsługą portowo-morską przez terminale kontenerowe portów Gdańska i Gdyni.
GWARANTUJEMY PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO PRZEWOŻONEGO ŁADUNKU, ELASTYCZNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ NASZYCH USŁUG.
O NAS
Świadczymy usługi przewozowe i spedycyjne w relacjach ogólnoświatowych, ze szczególnym uwzględnieniem Europy oraz Polski. Specjalizujemy się w obsłudze krajów skandynawskich. Wykonujemy także przewozy do Europy Wschodniej, Zachodniej i Bałkanów. Istotnym elementem naszej oferty transportowej są przewozy kontenerów na wszystkich kontynentach w zakresie przesyłek całokontenerowych (FCL) oraz częściowych (LCL). Oferujemy także przewozy ponadgabarytowe po całej Europie
Dowiedz się więcej
envelopephone-handsetcrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram